Kobiety i Finanse – wywiad dla telewizji Comparic24TV

W tym roku, już po raz trzeci, uczestniczyłam w kongresie InvestCuffs – największym kongresie inwestycyjnym w Europie Środkowo-wschodniej.

Pokłosiem tego spotkania, był wywiad zatytułowany „Makrologia : Kobiety i Finanse”ze mną czyli MentalTrading.pl oraz z dr Anną Smolińską  https://kobietainwestuje.pl/  w telewizji Comparic24 prowadzony przez Bogusza Kasowskiego (www.prywatnyinvestor.com)

W trakcie wywiadu dzieliłyśmy się naszymi przemyśleniami odnośnie inwestowania z naszego (kobiecego punktu inwestowania) oraz mówiłyśmy na temat naszego projektu czyli Fundacji Kobiety i Finanse.

A wisienką na torcie było przygotowanie przez Bogusza statystyk dotyczących udziału kobiet na rynkach finansowych 

A teraz parę słów na temat samego kongresu InvestCuffs 2019. (http://investcuffs.pl) 

Kongres ten ma na celu zintegrowanie branży rynku inwestycyjnego. Biorą w nim udział zarówno przedstawiciele firm jak i inwestorzy indywidualni. W tym roku, wydarzenie to było po raz pierwszy organizowane pod nową nazwą InvestCuffs, z racji tego, że obejmuje swoim zasięgiem i zainteresowaniem coraz więcej form inwestowania – nie tylko na rynku Forex czy CFD ale także w nieruchomości, kryptowaluty czy sztukę. Wydaje mi się, że ta forma przybliżania różnych form inwestowania jest bardzo ciekawa zarówno dla doświadczonych inwestorów jak i osób, które dopiero co zaczynają stawiać pierwsze kroki na rynku inwestycyjnym. W trakcie tych dwóch dni, każdy  zapoznać się z różnymi obszarami inwestycyjnymi aby na koniec dnia wybrać taki sposób, który najbardziej jest zbliżony do jego osobowości i akceptacji ryzyka. 

One Reply to “Kobiety i Finanse – wywiad dla telewizji Comparic24TV”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *